укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД
05.03.2014
Профорієнтаційна робота

 

16.05.2013
Пам’яті загиблим воїнам
8 травня 2013 року учні Харківського професійного ліцею швейних технологій вшанували пам'ять  загиблим воїнам покладанням квітів до меморіальної Стелли
27.04.2013
Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»
Харківський професійний ліцей швейних технологій 27.04.2013 року вдало провів суботник з благоустрою теріторії навчального закладу.
ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД

 

    Дружній педагогічний колектив ліцею швейних технологій із задоволенням передасть свій досвід молодому поколінню.

    В ліцеї 9 досвідчених викладачів. 80% з них мають вищу і першу категорію. Один викладач має педагогічне звання “Викладач - методист”.

    Ми пишаємось тим, що маємо 10 майстрів виробничого навчання, які прийшли в начальний заклад з виробництва і мають високі робочі розряди. Один майстер має педагогічне звання “Майстер  першої категорії” .

 

  

    Педагоги ліцею постійно вдосконалюють свою працю, втілюють інноваційні педагогічні технології в навчально - виховний процес.

           ОПИС ОСВІТНЬОГО ІННОВАЦІЙНОГО ПРОЕКТУ.

           Назва інноваційного проекту : «Цікаве навчання – через інтерактивні методи»

           Мета: підвищення ефективності навчального процесу;

навчити учня самостійно оволодівати новими знаннями та інформацією, навчити навчатися, виробити потребу в навчанні впродовж життя; сформувати інноваційну людину – як викладача, так і учня.

           Актуальність проблеми. В наш час швейне виробництво потребує сучасного конкурентоспроможного висококваліфікованого робітника, здатного на інноваційний тип діяльності: сприймати нове, творити його, впроваджувати в життя. А інтерактивні методи навчання сприяють запам’ятовуванню 80-90% навчального матеріалу, розвитку таких особистісних якостей, як комунікабельність, співробітництво, уміння відстоювати свою точку зору, йти на компроміси; на уроках відпрацьовуються моделі поведінки, необхідні для успішної професійної чи підприємницької діяльності.

           Практичне застосування інноваційного проекту. У 2007-2008 навчальному році рішенням педагогічної ради ліцею було запропоновано всім педагогічним працівникам в якості експерименту впровадити у кожний урок виробничого та теоретичного навчання елементи інтерактивних методів навчання: бесіди, мозкові атаки, дискусії, дебрифінги, інтерактивне опитування, імітаційні вправи, ділові ігри, рольові ігри та інші.

 
 

    Бібліотека є інформаційним центром забезпечення учнівського та педагогічного колективу необхідною інформацією.

    Бібліотекар Євдощенко Л.М  проводить велику і серйозну просвітницьку роботу щодо:

    - виховання в учнів інформаційної  культури;

    - надання інформаційно-методичної допомоги всім, хто її потребує.

     У бібліотеці проводяться книжкові виставки, інформаційні огляди, години цікавих повідомлень, тематичні огляди літератури, конференції, випускається інформаційні бюлетені про надходження періодичних видань тощо.

  

    Профорієнтаційна робота проводиться з початку нового навчального року, коли всі загальноосвітні школи міста та області закріплюються за кожним  педпрацівником ліцею. Ведеться роз'яснювальна робота з випускниками шкіл, класними керівниками та батьками.

 

      Використовується друкована реклама у вигляді запрошень та буклетів, пропонуються вироби, що виготовляються учнями ліцею, демонструється електронна презентація ліцею. У квітні традиційно проводиться День відкритих дверей .

 

Результатом ефективної роботи колективу є те, що учні нашого ліцею протягом останніх трьох років займають перші та призові місця у конкурсі професійної майстерності серед учнів професійно – технічних навчальних закладів по швейним професіям. Це також є показником високої якості підготовки кваліфікованих робітників в нашому ліцеї.


ПОШУК ПО САЙТУ

 Якщо виникли питання, зателефонуйте нам.
Наші координати: 

Адреса: 61050 м.Харків, провулок Куйбишева, буд.№7
Проїзд: від станцій метро “Радянська”  або “Площа Повстання”, далі трамваями № 5, 6 до зупинки “Вул. Богдана Хмельницького”

Телефон/факс: (8057)732-68-81
Телефон: (8057)732-89-17
Ел. пошта: lizey44@narod.ru

Молодший брат нашого сайта:
http://lizey44.jimdo.com  


Фанки Лайн 
© 2007 ""