укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
МАТЕРІАЛЬНА БАЗА
05.03.2014
Профорієнтаційна робота

 

16.05.2013
Пам’яті загиблим воїнам
8 травня 2013 року учні Харківського професійного ліцею швейних технологій вшанували пам'ять  загиблим воїнам покладанням квітів до меморіальної Стелли
27.04.2013
Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»
Харківський професійний ліцей швейних технологій 27.04.2013 року вдало провів суботник з благоустрою теріторії навчального закладу.


        

    У нашому ліцеї є 4 навчальні майстерні, розкрійна лабораторія , 6 суміщених кабінетів з загальноосвітньої підготовки , професійно-теоретичної та загально-технічної підготовки: української мови і літератури, історії, іноземної мови,  математики, фізики, хімії, інформатики, охорони праці, обладнання, конструювання, спецтехнології, економіки, охорони праці, а також спортивний майданчик.

    Усі кабінети, майстерні і лабораторії відповідають сучасним вимогам щодо проведення  навчально-виховного процесу: естетично-оформлені, мають куточки державної символіки. У кабінетах є куточки підготовки до державної підсумкової атестації, стенди із знімним матеріалом “Сьогодні на уроці”, “На допомогу учням” та інше. У кожній майстерні і лабораторії обладнані  куточки з охорони праці, стенди  з кваліфікаційними характеристиками та критеріями оцінювання згідно державних стандартів по професіям.

    Працює комп'ютерний клас, установлена комп’ютерна техніка, підключено Інтернет.

    Кабінети забезпечені навчальною літературою для учнів (на кожну парту згідно програм), методичною літературою для викладачів, а також мають технічні засоби навчання: кодоскоп, графопроектор, діапроектор. У ліцеї постійно проводиться робота щодо оновлення матеріально-технічної бази з урахуванням сучасних вимог.

    В усіх майстернях і лабораторіях встановлено  необхідне технічне обладнання, було придбано  10 одиниць сучасних прасок, прасувальний прес.

    У  ліцеї створений і працює кабінет з охорони праці, де проводяться бесіди з питань охорони праці, інструктажі та атестація працівників ліцею. У кабінеті є посадові інструкції з охорони праці для всіх професій, стенди “Основи  пожежної безпеки”, “Основи електробезпеки”, “Інструктажі з охорони праці”, “Знаки безпеки”, “Надання першої медичної допомоги”, розроблені екзаменаційні білети для проведення атестації педагогічних працівників.

 
 
 
 
 
  У ліцеї працює бібліотека. Бібліотечний фонд складає – більше 13 000 примірників.

Підручники,  навчально-методична література – більше 8000 примірників.

Суспільно-політична художня література – 5363 примірників.

Передплата періодичних видань - 14-17 примірників на кожне півріччя.

  Новини тижня:

Гурток декоративно – прикладного мистецтва презентував свої нові моделі виробів із бісеру. Усі бажаючі можуть протягом року навчитись вишукано оздоблювати свій одяг різними видами та матеріалом.

 


ПОШУК ПО САЙТУ

 Якщо виникли питання, зателефонуйте нам.
Наші координати: 

Адреса: 61050 м.Харків, провулок Куйбишева, буд.№7
Проїзд: від станцій метро “Радянська”  або “Площа Повстання”, далі трамваями № 5, 6 до зупинки “Вул. Богдана Хмельницького”

Телефон/факс: (8057)732-68-81
Телефон: (8057)732-89-17
Ел. пошта: lizey44@narod.ru

Молодший брат нашого сайта:
http://lizey44.jimdo.com  


Фанки Лайн 
© 2007 ""