укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
НОВИНИ » Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності Харківщини
05.03.2014
Профорієнтаційна робота

 

16.05.2013
Пам’яті загиблим воїнам
8 травня 2013 року учні Харківського професійного ліцею швейних технологій вшанували пам'ять  загиблим воїнам покладанням квітів до меморіальної Стелли
27.04.2013
Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»
Харківський професійний ліцей швейних технологій 27.04.2013 року вдало провів суботник з благоустрою теріторії навчального закладу.
Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності Харківщини

Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності Харківщини розпочався
      У Харківському професійному ліцеї швейних технологій 4 лютого 2013 року відбувся звітний концерт в рамках обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності та технічної творчості. Захід було організовано та проведено з метою відродження національної культури, створення умов для виховання гармонійно розвинутої особистості, формування естетичного смаку в учнів та підвищення патріотичного духу. Концерт був присвячений 70-річчю визволення нашого міста Харкова від німецько-фашистських загарбників  і пройшов під девізом: «Низький уклін вам, ветерани!».
     У програмі концерту вдалим був виступ танцювального дуету учнів ліцею 1 курсу Фаренкової Ганни та Мкртичана Артура  під вальс «Хмари в блакитному», який співали учні Долуда Альона та Пулакас Юлія.
     Дуже цікаво та проникливо пройшла інсценіровка пісні « Синенька хустина»,  яку виконали учні 1 курсу Чалая Надія, Новікова Світлана, Пулакас Юлія.         Учні 2 курсу мисленно перенеслись у воєнні часи та побували на місці дівчат з роману Б.Васильєва «А зорі тут затишні».Роль майора виконав керівник фізкультури Журавель А.Я.      У роки війни для підняття бойового духу радянських солдат створювались фронтові бригади, які з концертами виїжджали на лінію фронту. Учні 1 курсу Колодяжна Аліна та Гулага Тетяна  спробували відтворити лялькову виставу «Юний Фріц», яку показували в роки війни більше 650 раз. Для цього вони самі пошили ляльки, підібрали музику , написали сценарій до вірша С.Маршака .      Справжньою патріотичною піснею виявився твір у стилі реп «Спасибі вам, ветерани!», який написав і виконав учень 2 курсу Першиков Євген.    «Родзинкою» постійно діючої виставки технічної творчості стали кисети для воїнів та карикатури на Гітлера,  виконані учнями 3 курсу.
ПОШУК ПО САЙТУ

 Якщо виникли питання, зателефонуйте нам.
Наші координати: 

Адреса: 61050 м.Харків, провулок Куйбишева, буд.№7
Проїзд: від станцій метро “Радянська”  або “Площа Повстання”, далі трамваями № 5, 6 до зупинки “Вул. Богдана Хмельницького”

Телефон/факс: (8057)732-68-81
Телефон: (8057)732-89-17
Ел. пошта: lizey44@narod.ru

Молодший брат нашого сайта:
http://lizey44.jimdo.com  


Фанки Лайн 
© 2007 ""